Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

4 maj 2014

Zakończenie rundy zasadniczej w cieniu walkowerów

Z ostatnich trzech zaplanowanych spotkań KLK  dwa zakończyły się walkowerami. Pierwszy z nich zaliczyć należy na konto SO Developer którzy popełnili blamaz organizacyjny. Wskutek tego przeciwnik - KS Play Basket - przyjechał do Kalisza na darmo. Walkower walkowerem takie sytuacje się zdarzaja jednakże brak informacji lezy niestety po stronie SO Developer. Drugi walkower to zasługa Jaro Team którzy postanowili bez walki oddac ostatni mecz sezonu zasadniczego z SO Developer. W obliczu takiej sytuacji gratulacje dla moich ludzi z Basketoholiks (!) którzy rozegrali mecz o nic mimo ogromnych kłopotów kadrowych nie oddając walkowera. Pojedynek Jaro Team - Basketoholiks mógł zakonczyć się sporą niespodzianka jednakze w koncowce Jaro wyszarpneli - dosłownie i w przenosni - zwyciestwo ekipie Basketoholikow i mecz zakonczyl sie wynikiem 49:45. Na uwagę zasluguje swietny wystep Mateusza Widmanskiego, zdobywcy 17pkt i aż 20 zbiórek.

 

Pierwsze podsumowanie TOP 10 w statystykach indywiduwalnych dotyczących 6-ciu podstawowych kategorii. Minimum 5 rozegranych spotkań.

http://www.klk.ligspace.pl/var/upload/download/statsRS.pdf

 

 

Do fazy pucharowej zakwalifikowaly sie druzyny (1) SO Developer, (2) Jaro Team, (3) KS Play Basket, (4) Szerszony. Mecze polfinalowe odbedą sie 10 maja w Zespole Szkół przy ul. Majkowskiej. 

17:00 S&O Developer - Szerszony Wysocko Wielkie
18:20 Jaro Team - KS Play Basket Kraszewice 

Zwycięzcy półfinałowych starć zagrają w sobotę, 24 maja o mistrzostwo ligi, a przegrani powalczą o 3 miejsce.

Zgodnie z ustaleniami przedsezonowymi półfinały i finały gramy w pełnym wymiarze- 4x10 minut, a w spotkaniach playoff mogą zagrać jedynie zawodnicy którzy wystąpili w minimum 2 z 8 spotkań rundy zasadniczej (za "koszykowka w kaliszu")

 

Pokaż wiadomości

Reklama: